Modré baleríny

Moderní sportovní baleríny na suchý zip

Milujete dlouhé procházky? Vyrážíte často na výlety? Hledáte vhodnou obuv? Chcete být i na výletě stylová? Sportovní baleríny jsou k dispozici hned v několika módních a krásných barevných variantách. Luxusní baleríny jsou maximálně komfortní. Kouzlo umocněno pěkným ažurovým vzorem. Baleríny jsou z kvalitního, odolného a prodyšného materiálu. Mají pevnou kulatou špičku a zpevněnou patu. Kolem kotníku mají dvojitý pásek s regulací a zapínáním na suchý zip.

Cena v době recenze: 1 150 Kč

Kožené baleríny Lasocki v metalickém odstínu

Ráda byste si pořídila baleríny, které unosíte v rámci mnoha příležitostí? Milujete modrou? Baleríny Lasocki upoutají na první pohled krásnou barvou. Baleríny v neobyčejné modré. Krásný model v metalickém provedení oslní a stejně tak vy v nich. Jsou maximálně komfortní, příjemné na noze. Efekt umocněn materiálem, jenž vyniká pro své funkční vlastnosti. Baleríny, ve kterých můžete vyrazit jak do práce, města, na schůzku, dovolenou, společnosti, tak i výlet či delší procházku. Podtrhnou váš šarm a vyzdvihnou osobitý styl.

Cena v době recenze: 899 Kč

Komfortní kožené baleríny v ažurovém vzoru

Luxusní a velmi komfortní kožené baleríny R.POLAŃSKI jsou moderní, nadčasové. Skýtají pohodlí po celý den na noze. Činí chůzi komfortní a bezpečnou.

Cena v době recenze: 1 189 Kč

Tmavě modré kožené baleríny s ažurou

Ráda byste rozšířila svou výbavu obuvi o pěkné baleríny, které unosíte nejen v rámci jedné sezóny? Kožené baleríny na klínku v módní a snadno kombinovatelné tmavě modré barvě zaujmou na první pohled. Baleríny v atraktivním provedení skýtají maximální komfort a pohodlnou chůzi. Modré dámské baleríny s ažurovým zdobením jsou z přírodní kůže a díky tomu jsou velmi komfortní. To umocněno perforovanou protiskluzovou podrážkou pro maximálně pohodlnou a bezpečnou chůzi. Baleríny mají plnou špičku a patu. Vpředu mají ozdobnou decentní mašličku.

Cena v době recenze: 628 Kč

Dámské kožené baleríny SERGIO BARDI

Baleríny Sergio Bardi upoutají na první pohled barvou. Doslova podtrhnou a dodají na stylu vašemu outfitu. Dámské baleríny v krásné blankytně modré barvě v hladkém provedení jsou velmi komfortní. V těchto kožených balerínách se vám bude chodit jako v bačkorách. Kůže coby přírodní materiál vyniká pro své funkční vlastnosti. Baleríny jsou řešené do kulaté špičky. Pohodlí umocněno nízkým podpatkem. Díky materiálu a designu jsou nadčasové a takřka nesmrtelné.

Cena v době recenze: 681 Kč

Dámské sportovní baleríny na klínu

Dámské barevné sportovní baleríny jsou moderní, nadčasové a maximálně pohodlné. Činí chůzi komfortní a bezpečnou. Jsou z příjemného a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 639 Kč