Baleríny na klínku

Dámské moderní otevřené baleríny

Dámské moderní baleríny v neutrální černé se hodí prakticky ke všemu, co se týče vzoru a barev. Podtrhnou váš osobitý styl. Baleríny v atraktivním designu zároveň skýtají pohodlí po celý den na noze a činí chůzi komfortní. Jsou velmi příjemné. Mají efektivní vykrojení. Současně ovšem drží perfektně na noze. Baleríny mají volnou špičku a zpevněnou patu. Vyniknou v nich i vaše nalakované nehty na noze. Komfort umocněn nízkým klínkem.

Cena v době recenze: 299 Kč

Tmavě modré kožené baleríny s ažurou

Ráda byste rozšířila svou výbavu obuvi o pěkné baleríny, které unosíte nejen v rámci jedné sezóny? Kožené baleríny na klínku v módní a snadno kombinovatelné tmavě modré barvě zaujmou na první pohled. Baleríny v atraktivním provedení skýtají maximální komfort a pohodlnou chůzi. Modré dámské baleríny s ažurovým zdobením jsou z přírodní kůže a díky tomu jsou velmi komfortní. To umocněno perforovanou protiskluzovou podrážkou pro maximálně pohodlnou a bezpečnou chůzi. Baleríny mají plnou špičku a patu. Vpředu mají ozdobnou decentní mašličku.

Cena v době recenze: 628 Kč

Pohodlné otevřené baleríny na klínku

Dámské baleríny v neutrálním černém provedení jsou maximálně pohodlné. Zaujmou na první pohled atraktivním designem. Baleríny, které jsou z příjemného materiálu skýtají pohodlí po celý den na noze. Dámské baleríny s efektivním vykrojením jsou moderní, trendy a rozhodně nadčasové. Jsou řešené otevřenou špičkou. Otevřené baleríny v černém provedení podtrhnou váš outfit. Hodí se prakticky ke všemu díky provedení a neutrální černé barvě.

Cena v době recenze: 349 Kč

Dámské sportovní baleríny na klínu

Dámské barevné baleríny na klínu jsou trendy. Skýtají komfort a činí chůzi pohodlnou a bezpečnou. Podtrhnou kouzlo vašeho sportovně-ležérního outfitu.

Cena v době recenze: 439 Kč

Stříbrno-šedé baleríny na praktickém klínku

Dámské stříbrno-šedé baleríny na praktickém klínku jsou maximálně pohodlné. Moderní, nadčasové a komfortní baleríny jsou řešené do kulaté špičky.

Cena v době recenze: 633 Kč

Zlaté baleríny na klínku zdobené mašličkou

Patří mezi nejoblíbenější. Jsou moderní, trendy. Skýtají maximální komfort. Zlaté baleríny na klínku jsou stylové, nadčasové a velmi praktické. Obuv, kterou ocení ve svém botníku každá z dívek a žen. Jsou vhodné pro dámy bez rozdílu věku. Pohodlné dámské baleríny mají plnou špičku a patu. Jsou z příjemné eko kůže. Vnitřní vložka je z přírodní kůže, což umocňuje větší komfort a vyniká i pro své funkční vlastnosti, jako je absorpce vlhkosti, potu apod. Baleríny jsou vpředu ozdobené decentní mašličkou.

Cena v době recenze: 719 Kč

Módní černé baleríny na klínku

Módní dámské baleríny černé na klínku jsou maximálně komfortní. Činí chůzi pohodlnou i bezpečnou. Jsou z příjemného a kvalitního textilního materiálu.

Cena v době recenze: 306 Kč

Dámské stylové baleríny na vyšším klínu

Dámské stylové baleríny na vyšším klínu jsou nadčasové a pohodlné. Zároveň díky klínu vám přidají na výšce a opticky zeštíhlí vaše sexy nohy. Jsou řešené plnou špičkou i patou.

Cena v době recenze: 499 Kč

Dámské sportovní baleríny na klínu

Dámské barevné sportovní baleríny jsou moderní, nadčasové a maximálně pohodlné. Činí chůzi komfortní a bezpečnou. Jsou z příjemného a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 639 Kč